sanal ortamın gözdesi....
EN KOMİK BAYRAM MESAJLARI 112wqc

Forumdan Yararlanabilmek için lütfen üye olunuz
EN KOMİK BAYRAM MESAJLARI 112wqc

Forumdan Yararlanabilmek için lütfen üye olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genç misiniz....o zaman hoşgeldiniz....

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
ADMIN SEÇİMLERİ VE MODERATÖRLÜK SEÇİMLERİ SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR ... SEÇİLEN ARKADAŞLARIMIZA GÖREVLERİNDE Başarılar ... RADYOMUZ İÇİN DJLİK BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR ...AYRINTILAR DUYURULAR BÖLÜMÜNDE VERİLMİŞTİR... BİLGİNİZE ....

EN KOMİK BAYRAM MESAJLARI

YazarMesaj
açelya(melisa)
Modaratör
Modaratör

Doğum tarihi : 24/04/95
Başarı Sistemi : 6
Ruh Hali : EN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Neseliip4
Sanal Hayvanı : EN KOMİK BAYRAM MESAJLARI 3d-put10
Takımı : EN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Fenerbahce

EN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Empty
MesajKonu: EN KOMİK BAYRAM MESAJLARI   EN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 12:14 am

Gömleğiniz Levi'sEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv pantolonunuz DieselEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv bayramınız mübarek olsun."

Tanrı'dan su istedikEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv denizleri; çiçek istedikEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv kırları; dost istedik bu numarayı verdi...

Minareden atlarımEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv bayramını kutlarım.

"Bu sene kurban bayramına sakın kurbanlık almayın. sms ile 'kurban' yazın 2006'ya gönderin seni sevmeyenler sana kurban olsun."

"İyi bayramlarEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv gerçi sana her gün bayram ama olsun"

"Bayram bellsEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv bayram bellsEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv bayram all the way"

"Bu gün yüzün öpülmekten solsunEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv miden 5 kg şekerle dolsunEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv cüzdanını bücürler soysunEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv gönlün huzura doysunEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv bayramınız kutlu ve mutlu olsun"

BiliyorsunEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv bugün bayram. daha 3 gün bayram devam edecek. ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum. Bu bir süreçtir. 4 günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun. Sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir. Seni mutlu eden her neyse onlari dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? Ama sağlık öyle değil. Herkes için benzer anlamlar ifade eder. Daha neler diyebilirim amaEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv yer kalma

Tatil günlerinizi mutlu bir şekilde geçirmenizi diler iyi bayramlar dilerim.....

"Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder alem-i islamaEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv malik-i islama ebediyen saadet niyaz ederim.

"Mutluluğunuz Türkiye enflasyonu kadar yüksekEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv üzüntünüz memur maaşı kadar düşükEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv geleceğiniz Demirel'in keli kadar parlak olsun. mutllu bayramlar..."

"Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlarEN KOMİK BAYRAM MESAJLARI Smiliv uzun batarya ömürleri diler."

Tanrı'dan su istedik, denizleri; çiçek istedik, kırları; dost istedik bu numarayı verdi...

Minareden atlarım, bayramını kutlarım.

"Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder alem-i islama, malik-i islama ebediyen saadet niyaz ederim.

Buraları yıkılıyor, nur'dan yıkılıyor
Hergün peşime şeytan takılıyor *
Ben islamı seçtim tercihim doğru
İndir başını hadi secdeye doğru

Mesajlarin bedava oldugu bu gunde sizin ve yedi ceddinizin ,kandil ,ramazan,kurban,yeniyil,23 nisan,19 mayis,29 Ekim,Dogum gunu ,babalar ve anneler gunu,4 eylul,canak kale zaferi,
Sivas kongresi,hatayin kabulu,malatyanin kaysi festivali, cemrenin dusmesi ,pancar sokumu,mart dokuzu, salca kaynatma,pekmez kaynatma, ve her ne kadar onemli gununuz
varsa simdiden kutlu olsun ,Daha sonra vay efendim bana mesaj atmadin,aramadin,sormadin dememeniz dilegiyle....

qєćєη вaяda qüηdüzüη кaFєdє σLSuη ..aLтıηda x5'iη üSтüηdє LєwiS кσтuη σLSuη.. hap iς кaFaη qüzєL σLSuηη..qєćєη γaтağıηda qüηdüzüη мSηdє σLSuη...мüziği aς вaSSı кσγ кσмşuLaя кσpSuη.. haγaтıη ηєşєLi кσтaη SıηıяSız σLSuη... вaγяaмıη кuтLu σLSuη

Sayın değerli, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım Smile

tüm üye arkadaşlarımızın ve yakınlarının bayramını içtenlikle kutlarız...

EN KOMİK BAYRAM MESAJLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Milli Bayram Resimlerimiz
» Dini Bayram Resimlerimiz
» KOMİK YAZILAR