sanal ortamın gözdesi....
UtAnDığImıZ AnLAr 112wqc

Forumdan Yararlanabilmek için lütfen üye olunuz
UtAnDığImıZ AnLAr 112wqc

Forumdan Yararlanabilmek için lütfen üye olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genç misiniz....o zaman hoşgeldiniz....

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
ADMIN SEÇİMLERİ VE MODERATÖRLÜK SEÇİMLERİ SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR ... SEÇİLEN ARKADAŞLARIMIZA GÖREVLERİNDE Başarılar ... RADYOMUZ İÇİN DJLİK BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR ...AYRINTILAR DUYURULAR BÖLÜMÜNDE VERİLMİŞTİR... BİLGİNİZE ....

UtAnDığImıZ AnLAr

2 posters
YazarMesaj
E_C_L_23
Admin
Admin
E_C_L_23

Doğum tarihi : 02/08/93
Başarı Sistemi : 2
Ruh Hali : UtAnDığImıZ AnLAr Sakinbq4
Sanal Hayvanı : UtAnDığImıZ AnLAr 932ep411
Takımı : UtAnDığImıZ AnLAr Fenerbahce

UtAnDığImıZ AnLAr Empty
MesajKonu: UtAnDığImıZ AnLAr   UtAnDığImıZ AnLAr Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 3:53 pm

BAZI ANILARIMIZ VARDIR Kİ HATIRLADIĞIMIZDA YÜZÜMÜZ KIZARIR...İŞTE BU ANILARINIZI BİZLERLE PAYLAŞIN VE GÜLÜN... Smile Embarassed
http://sanalgenclik.yetkinforum.com
açelya(melisa)
Modaratör
Modaratör

Doğum tarihi : 24/04/95
Başarı Sistemi : 6
Ruh Hali : UtAnDığImıZ AnLAr Neseliip4
Sanal Hayvanı : UtAnDığImıZ AnLAr 3d-put10
Takımı : UtAnDığImıZ AnLAr Fenerbahce

UtAnDığImıZ AnLAr Empty
MesajKonu: Geri: UtAnDığImıZ AnLAr   UtAnDığImıZ AnLAr Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 8:45 pm

hem de ne utanmaktı benimki
ilk olarak aklıma gelen utandıgım anım:
bir gün okuldan çıktık eve geliyoruz kardeşim dediğim iki arkadaşımla(buket ve cansu)yollarımız aynı yerde tabi ynaımızda benim bebeklik arkadaşım bizden bir yaş küçük bizimle aynı okulda olan arkadaşım(kardeşim diyebiliriz)var neslihan.Konu fen ögretmenlerinden açıldı bukette neslihana size fen dersine hangi hoca giriyor dedi bende atladım onlara gülay giriyor gülay gülay dedim bozuk plak gibi gülay gülay dedim.Hiç te huyum değildir hocalara sadece adlarıyla hitap etmek sonra neslihanın biriyle konuştuğunu farkettim yanıma baktığımda gülay hocanın yanımızda gülümsediğini farkedince kaçıcak delik aradım kendime.Tabi hocanın önden gitmesini sağladım bir şeylerle ugraşır gibi yaparken(nerdne bilebilirim kadının bizimle aynı yoldan geldiğini)
ama en önemlileri ise ilk olarak böyle şeylerin hayal oldugu yok hoca arkadan çıkarmış filan hayal derdim ama öyle değilmiş
ikinci olarak bizim dersimize girmesede en sevdiğim hocalarımdan biridir.

UtAnDığImıZ AnLAr
1 sayfadaki 1 sayfası